Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Brazilský keratin

10.11. 2014 2171x

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Dlouhé, krátké, rovné nebo kudrnaté. Ať už jsou jakékoliv, ženy se snaží o vlasy co nejvíce pečovat a upravovat. Vlasy jsou vidět na první pohled a dokážou udělat dokonalý obrázek o celém charakteru člověka. Samozřejmě že se jedná i o muže, kteří o své vlasy samozřejmě smýšlí podobně. Podle tvaru střihu, upravenosti, čistotě vlasů ihned odhadneme člověka a přidáváme mu své sympatie, či antipatie. Vlasy jsou prostě pro lidi důležité. Podívejme se na jeden ze zázraků poslední doby, který se stává stále větším trendem mezi veřejností.

Vlivy, nepříznivě působící na naše vlasy

Vzhled je pro každou ženu velmi důležitý a vlasy rozhodně dělají hodně. Po krásných, lesklých, a hustých vlasech touží každá žena. Bohužel každá takové vlasy od přírody nemá a tak se snaží tohoto dokonalého stavu dosáhnout jakýmikoliv způsoby, možnými i nemožnými. Každý den jsou vlasy namáhány neskutečným způsobem. Neustálé fénování, velmi moderní žehlení nebo kulmování rozhodně vlasům zdraví nepřidá. Stejně tomu je i s gely a tužidly, či laky, které se používají k úpravě finálního účesu. Nebo dokonce barvení, melírování nebo ondulace. Tak to už je úplná katastrofa. Kromě těchto umělých vlivů, které na vlasy působí, jsou zde i ty přírodní, které my moc nemůžeme ovlivnit. Jedním z nich je samozřejmě dědičnost, ale také déšť, mráz nebo naopak sluneční svit slaná mořská voda a spousta dalšího.

Ochrana na vlasy

V současné době existuje spousta ochranných přípravků, které se používají jak během mytí vlasů, tak bezprostředně po něm. Jedná se o různé kondicionéry, masky nebo zábaly. Některé jsou smývatelné, jiné se nechávají na vlasech působit až do dalšího mytí. V současné době ale spousta kadeřnictví nabízí poměrně novou metodu, jak o své vlasy pečovat. Jedná se o brazilský keratin. Pozor, nepleťte si tento pojem s brazilskou depilací, což je úplně jiný kosmetický zákrok, který s vlasy na hlavě nemá nic společného. Brazilský keratin je vlastně lékem pro poškozené a namáhané vlasy.

Jedná se o poměrně novou metodu, která se do podvědomí zákazníků teprve postupně dostává. Jedná se o techniku, která vytváří ochrannou vrstvu po celé délce poškozeného vlasu. Vlas se stává pevnější, rovnější a na pohled krásnější.

Jeho aplikace není nijak složitá. Nanáší se podobně jako klasická barva na vlasy. Keratin se nanese na vlasy, nechá působit stanovenou dobu a poté se klasicky smyje. Pokud jste již proceduru prodělaly, jistě jste byly maximálně spokojené. Většina žen potvrzuje, že jejich poškozené vlasy se jakoby zázrakem proměnily v úplně jiné, pevnější, lesklejší a hebčí. Dokonce je prokázáno, že vlasy po aplikaci rostou rychleji a jsou hustější.

Bohužel, stejně jako u barvení, není tato technika trvalá. Pokud budete chtít mít vlasy stále chráněny, je nutné aplikaci opakovat každé dva měsíce. Pokud jsou vlasy poškozeny natolik, že by takto častá aplikace nestačila, je nutné, aby se aplikace opakovala v kratším časovém intervalu. Samozřejmě to hlavně záleží na kvalitě a míře poškození vlasů.

Technika se provádí v kadeřnických salonech. V žádném případě se nedoporučuje její zkoušení doma bez odborné kvalifikace. Mohlo by dojít k poškození vlasů a k nežádoucím účinkům. Pokud začínáte o této proceduře uvažovat, budete si muset nachystat pár tisíc. Jedna aplikace brazilského keratinu není zrovna levnou záležitostí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články