Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Co je prodlužování vlasů

05.01. 2011 2040x

Prodlužování vlasů se stala v poslední době doslova módním hitem souvisejícím s krásou vlasů. Jelikož dnes žijeme v neskutečně rychlém světě, kde málokoho baví na cokoliv čekat, je prodloužení vlasů moderními metodami oblíbenou kosmetickou disciplínou. Nechcete-li čekat až vám vlasy narostou do potřebné délky, pak rozhodně zkuste prodloužení vlasů (ať už doma nebo u profesionální odbornice). Stejně tak prodloužení vlasů oceníte v případě, že vám vlasy nerostou příliš rychle nebo máte nedostatečně husté vlasy.

Prodlužování vlasů je kosmetická metoda, při které dochází ke spojování pravých (nebo umělých) vlasů s vlastními vlasy na hlavě. Cílem je vytvořit bohatý účes s dlouhými loknami tak, aby nebyl poznat rozdíl mezi vlastními  a přidanými vlasy.

Co se týče způsobů prodlužování vlasů, pak vězte, že je z čeho vybírat. Metody prodlužování vlasů dělíme v základu na prodlužování za studena a za tepla. Je nutné v této souvislosti zmínit, že prodlužování vlasů kteroukoliv metodou naše vlasy poškozuje. V dnešní době jsou však k dispozici způsoby prodloužení vlasů, které poškozují vlasy v opravdu minimální míře. Obecně se dá říci, že levné prodloužení vlasů nebude k porostu hlavy zrovna nejšetrnější.

Mezi jeden z nejpoužívanějších způsobů prodloužení vlasů je metoda prodlužování vlasů kreatinem. Jedná se o prodloužení vlasů za tepla kdy dochází k zahřátí keratinové hmoty na 150°. Následně se nové vlasy přilepí na vlastní prameny. Výhodou této metody je prakticky úplné splynutí původních a umělých vlasů, není poznat bod nalepení vlasů. Prodlužování vlasů keratinem je velmi kvalitní, avšak je nutné se spolehnout pouze na ověřené profesionály. Při neodborné aplikaci by mohlo dojít k nepříjemnému poškození vlasů.

Další zajímavou metodou je Bond Plus. V tomto případě se jedná o poměrně šetrný úkon, kdy nedochází k velkému poškození vlasů. Výhodou je možnost využít Bond Plus u poměrně krátkých vlasů (od 7 cm). Bond Plus prodloužení se provádí za tepla, kdy jsou na sebe prameny vlasů mechanicky napojeny. Princip napojení spočívá v použití zvláštních plastových trubiček, které dokonale zpevní spoj vlastních vlasů a přidaných pramenů. Prodloužení vlasů Bond Plus vydrží obvykle 3 měsíce, pak je nutné počítat s úpravami.

Prodlužování vlasů patří společně s žehlením vlasů mezi oblíbené úkony. V případě, že se svěříte do péče zkušeného odborníka, máte téměř zaručen skvělý výsledek. Stejně jako při výběru nejlepší žehličky na vlasy je i v případě výběrů specialisty na prodloužení vlasů dát přednost ověřeným profesionálům.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články