Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Jedině zdravé vlasy jsou krásné vlasy

03.03. 2014 2380x

Ač je to sice hezká představa, tak nám kupovaná vlasová kosmetika jen těžko zajistí krásné a zdravé vlasy. Většinou jde pouze o krátkodobý efekt. I kdybychom my ženy sebevíc chtěly, kvalitu vlasů z vnější strany prostě ovlivnit nelze. Co ale ovlivnit jde je kvalita vlasů zevnitř. Víte jaké potraviny zařídí zdraví Vašich vlasů?

Lidské vlasy rostou v průměru o jeden centimetr za měsíc. Nevěřte potravinovým doplňkům a už vůbec za ně neutrácejte tisíce korun. Všechno je to o Vaší stravě. Kdyby všechna ta zázračná séra a masky na vlasy fungovaly, tak mají všechny ženy na světě krásné dlouhé vlasy bez roztřepených konečků. Jenže tak to bohužel nefunguje.

Co se týče růstu vlasů, zařaďte do svého jídelníčku především luštěniny. Taková čočka na kyselo nebo fazolky na másle dodají Vašemu tělu železo a zinek, takže vlasy porostou mnohem rychleji a budou se méně lámat. Pokud chcete, aby Vaše vlasy rostly rychleji než doposud, je také nutné zaměřit se na pokožku hlavy. Masáže hlavy má nyní ve své nabídce mnoho kosmetických salónu, stačí si jen najít hodinku času. Nechce se Vám za masáž utrácet? Zkuste poprosit svého partnera, aby Vám udělal takovou improvizovanou domácí.

Živiny vlasům dodá všechna zelenina, která má sytě nebo tmavě zelenou barvu. Přesedlejte proto na rukolu, špenát, brokolici nebo kapustu. Uvedené druhy zeleniny navíc obsahují vysoké množství kyseliny listové, která dokáže vlas posílit a zpevnit. Určitě už jste slyšela o tom, že olivový olej je takový malý zázrak na všechno. I v oblasti vlasů byste na něj neměla zapomínat. Vaše vlasy budou lesklejší, získají větší objem a budou se méně třepit. Jestliže jsou Vaše vlasy často vystavovány tepelným úpravám v podobně fénování, kulmování nebo žehlení, olivový olej je dokáže znovu zregenerovat a vrátit jim pružnost.

Nejste zrovna velká fanynka barvení vlasů a jste spokojená se svojí přirozenou barvou? V tom případě zařaďte mrkev do svého jídelníčku alespoň dvakrát týdně. Dokáže skvěle zvýraznit přirozenou krásu Vašich vlasů a mimo jiné dobře zapůsobí i na pokožku hlavy. Pokud ráda u televize pojídáte solené arašídy, vyměňte je za kešu oříšky nebo para ořechy. Obsahují omega-3 kyseliny, které posílí vlasové kořínky a navíc preventivně působí proti roztřepeným konečkům. Vysoký obsah vitamínu H a B12 (tyto látky jsou zodpovědné za kvalitu našich vlasů a nehtů) najdete ve vajíčkách. Ty Vás navíc jen tak neomrzí, protože je můžete připravit na mnoho způsobů. Díky vysokému obsahu bílkovin se pak budou Vaše vlasy krásně lesknout.

Ohledně nápojů se snažte omezit pouze na čistou vodu. Vaše vlasy potřebují hydrataci, proto denně vypijte alespoň litr a půl čisté neperlivé vody. Růst vlasů můžete podpořit například nápoji s přídavkem aloe vera, které zmíněnou hydrataci vlasů podporuje. Dejte si ale pozor na složení takových nápojů, často v nich místo pravého aloe vera najdete pouze aroma.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články