Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Zbraň jménem žehlička na vlasy

28.04. 2011 3073x

Rovné, kudrnaté, dlouhé nebo krátké. Všichni je máme, jak muži, tak i ženy. Samozřejmě je řeč o vlasech. Tak viditelná část na člověku. Muži často hodnotí ženy podle jejich hřívy.

Kdo má rovné, chce kudrnaté, kdo má kudrnaté, chce rovné. Holt nikdo si nemůže vybrat. Ale ženy, nezoufejte! V dnešní době už není nic nemožné. Existuje spousta pomocníků, kteří dokážou naše přání vyplnit. Jedním z nich je i keramická žehlička na vlasy. Tento nástroj využívají, pořád ještě, hlavně ženy ke zkrášlení svého vzhledu. Skvělá péče pro všechny. Stačí pár tahů žehličkou a vlasy budou dokonale hladké, hedvábné, rovné a lesklé. Žehlička se dá využívat i k natáčení. Což využije nejedna dáma. Efekt sice není tak silný jako například u kulmy, ale pro přípravu na párty nebo oslavu postačí. Žehličky jsou většinou na všechny typy vlasů. Jen pozor! Některé se dají použít i na mokré vlasy, ty pak mají funkci wet dry. Pokud vaše žehlička tuto funkci nemá, vlasy musí být před žehlením suché.

Ženy s náchylnými vlasy určitě využijí možnost regulace teploty a také rychlého rozehřátí, většinou do 1 minuty. Maximální teplota dosahuje kolem 200 °C. U modernějších žehliček je k dispozici displej, na kterém můžeme teplotu sledovat. Keramický povrch zajistí rovnoměrné zahřátí obou ploch. Každý kadeřnický salon, ale i téměř každá domácnost, je vybaven žehličkou na vlasy. Stala se nepostradatelným pomocníkem.

Samozřejmě ani žehličky nejdou dokonalé. A bohužel existuje tady riziko při používání, a to v podobě zničených vlasů. Spálené, roztřepené konečky nebo zpomalený růst vlasů. Extrémní používání dokonce může zapříčinit ztrátu vlasů nebo je proměnit v tenké nitě. Teplota nad 180 °C už vlasům výrazně škodí, protože jim ničí ochrannou vrstvu. To jsou rizika, které podstupujeme při častém žehlení kadeří. Mnohé ženy spoléhají na speciální přípravky na vlasy, jako jsou olejíčky, masky či mléka. Ale i s nimi pozor! Nezaručí 100% ochranu před poškozením vlasů. Takže jak se říká, všeho s mírou! Moderní technika už ale postoupila na takovou úroveň, že se snaží co nejvíce nedostatků odstranit. Doufejme, že snad úspěšně.

Vše potřebuje údržbu a žehlička není výjimkou. Zvláštní pozornost věnujme žehlící ploše, která by neměla být poškrábaná. Pravidelnou údržbou, postačí navlhčený ubrousek, zajistíme žehličce delší životnost.

Proto ženy milujte své vlasy, ať už je máte, jaké je máte. Příroda vám je nadělila a naučte se s nimi žít, ulehčí vám to spoustu starostí a hlavně času. Nesnažte se o ně přehnaně pečovat. Muži vás budou milovat i s kudrnatým "hárem".

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články