Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Žehlička na vlasy Remington S 9950

28.01. 2011 4464x

Žehličky na vlasy vyrábí celá řada firem. V současné době se však největší oblibě těší žehličky značky Remington. Je to nejen díky svým nesporným kvalitám, ale také vlivem velice příznivé ceny (poměr cena/výkon). Pojďme si představit jeden z nejúspěšnějších modelů Remington S 9950.

Tato žehlička ze série Shine Therapy je vskutku revolučním kouskem. Její největší inovací je keramická žehlicí plocha nové generace. A co je na ni unikátní? Keramická plocha totiž obsahuje vitaminovou emulzi, která se teplem uvolňuje do vlasů a tím tak přispívá k jejich ošetření a lepší kondici. Během žehlení jsou totiž vlasy velice namáhané. Nová technologie vypouští do vlasů molekulární dávku kondicionéru a tím vlasy zjemňuje. Výsledkem jsou velice lesklé a na pohled krásné vlasy.

Co se týče technických detailů žehličky Remington S9950, tak vězte, že obsahuje poslední technologické novinky a inovace firmy Remington. Jak už jsme zmínili, keramické plochy obsahují kondicioner s avokádovým olejem, který je bohatý na vitamin E. Díky němu jsou vlasy jemné, lesklé a zdravé. Vitaminová emulze vydrží po celou dobu životnosti žehličky.

Pro dokonalý tlak na vlasy a komfortní žehlení vlasů jsou plochy plovoucí a úzké. Teplotu pro žehlení můžete snadno nastavit na LCD displeji v rozsahu 150-230 °C. Nechybí ani zámek teploty.

Výhodou této žehličky je velice rychlé zahřátí, které se dostaví do 30 sekund (žehlička obsahuje zesilovač zahřátí). Pro bezpečnost je funkce automatického vypnutí žehličky po 1 hodině. Samozřejmostí je žáruvzdorný obal.

A jaké můžete s žehličkou Remington S9950 čekat praktické zkušenosti? Hodnocení uživatelek je v drtivé většině případů naprosto pozitivní. Je možné, že tuto žehličku zařadíte mezi nejlepší, jakou jste kdy měli v ruce. Proč? Třeba proto, že dokáže kvalitně vyžehlit vlasy i na nejnižší teplotu (tím se vlasy tolik nepoškozují). Díky zámku teploty se vám nestane, že byste omylem přepli teplotu na vyšší. Žehlení vlasů s Remington S9950 vám zaručí dlouhou výdrž rovných vlasů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články