Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Žehličky na vlasy Muster and Dikson

07.11. 2010 2010x

Výrobě žehliček na vlasy se věnuje řada společností. Jednou z oblíbených značek je Müster and Dikson. Tato firma je opravdový pojem ve svém oboru. Je dynamickou společností, která se již více než 40 let stará o vlastní vlasový design, poskytuje komplexní kosmetický servis a vyrábí řadu výrobků vysoké kvality. Společnost Muster and Dikson pochází z Itálie, kde dosáhla obrovského úspěchu u místních zákazníků. Poté prorazila na světový trh, neméně úspěšná je i u nás v České republice. Pojďme si představit několik modelů žehliček na rovnání vlasů od této značky.

Keramická žehlička Black Appeal

Tato žehlička na vlasy vám zaručuje perfektní výsledky, nejen díky elektronicky regulované teplotě. Příjemně vás překvapí také fakt, že se velmi snadno používá a můžete ji používat na suché i vlhké vlasy! Systém Wet&Dry pracuje na základě malých otvorů po stranách žehličky, které dovolují jednoduché odpařování vlhkosti z vlasů, aniž by je vysoušely. I přes extrémně nízkou elektrickou spotřebu je žehlička schopná se již během jedné minuty zahřát na maximální teplotu. Velice lehká žehlička Black Appeal od renomované italské značky Muster&Dikson má 100 % keramické žehlící plochy, které vám zabezpečí maximální kvalitu při tvarování účesu, jsou jemné k vlasům a mají antistatické účinky.

Digitální ionizační titanovo-keramická žehlička Guitar

Digitální nastavení teploty zaručuje dosažení perfektních výsledků. Žehlička Guitar se vyznačuje výjimečnou funkčností, manipulací, lehkou hmotností a nízkou spotřebou elektrické energie. Nerozbitný plastový materiál poskytuje vysokou tepelnou ochranu. Titanovo-keramické desky vám zabezpečí maximální kvalitu při tvarování účesu, jsou jemné k vašim vlasům a mají antistatické účinky. Vhodné pro polodlouhé a dlouhé vlasy.

Žehlička na vlasy Rondine

Žehlička Rondine je určena především pro cestování, a to nejen díky své velikosti. Součástí balení žehličky je totiž i cestovní taštička, do níž můžete uschovat žehličku, aniž byste byli nuceni čekat, až vychladnou rozpálené pláty. Žehlička Rondine se stane vaším nerozlučným společníkem vždy, když budete své vlasy upravovat ve spěchu. Rondine je vhodná zejména pro krátké vlasy, rovnání ofiny a finální úpravu účesu. Výsledný účes vás velmi mile překvapí!

Vyzkoušejte obchod, který nabízí žehličky na vlasy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články