Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Žehličky na vlasy Remington

07.11. 2010 7519x

Pokud bysme měli jmenovat jednu značku, která se v současnosti umísťuje na prvních místech mezi výrobci profesionální péče o vlasy, holení a zastřihování, tak nemůžeme nezmínit značku Remington. Produkty značky Remington jsou inspirovány moderními trendy, nejnovějšími technologiemi a posledními módními styly. Svoji oblibu si firma získala především u žen, které si žehlí vlasy. Žehličky značky Remington totiž patří dlouhodobě k nejkvalitnějším a tím pádem i k nejoblíbenějším přístrojům na žehlení vlasů. Představme si nyní několik trháků z produkce Remington. Tyto žehličky rozhodně doporučujeme ke koupi - vydrží dlouho a poskytují naprosto špičkovou kvalitu.

Remington Envy Hair

Žehlete stylově: nová keramická žehlička Hair Envy Ceramic Slim Straightener 230 - S9904 je vaší odpovědí na tuto módní sezónu! A to díky nové limitované edici vzorovaného designu. Žehlička je vybavena nastavitelnou vysokou teplotou, rychlým 60 sekundovým zahřátím a doplňky. Tato vybavená krasavice dokonale vyžehlí vaše vlasy do požadovaného tvaru!

Nový moderní vzorový design, limitovaná edice. Plovoucí plochy pro dokonalý tlak na vlasy. Keramický povrch s ionizací pro rovnoměrné rozložení teploty a lesk bez krepatění.

Keramická žehlička Sleek & Smooth

Keramická žehlička na vlasy s LCD displejem má krásný hladký design se širokými plochami. Vhodná pro delší vlasy. K jejím vlastnostem patří: zdokonalený keramický povrch, 2x hladší skluz, 3x delší efekt, digitální displej od 150 do 230 ºC, LCD zámek & Turbo Boost, rychlé zahřátí během 15 sekund, delší úzké 110mm plovoucí plochy pro dokonalé vyrovnání vlasů, uzamykatelný kloub žehlicích kleští, 120 - 240 V (možnost různého napětí - můžete používat i v zahraničí), automatické vypnutí po 60 minutách, otočný kabel, tepluvzdorné pouzdro, záruka 3 roky.

Široká žehlička Wet2Straight

Na rozdíl od běžných žehliček je Wet2Straight navržena pro použití na vlhkých vlasech, kdy odpařovaná voda uniká speciálními otvory na žehlicí ploše. Zároveň se část vody teplem uzamyká uvnitř vlasu a dodává mu tak ochranu během stylingu, nazýváme to hydratační terapií. Wet2Straight nabízí keramické plochy napuštěné pečujícím kondicionérem, který se po zahřátí v molekulárním množství uvolňuje do vlasů a chrání je před krepatěním. Pečující kondicionér vydrží v žehlicích plochách po celou dobu životnosti žehličky Wet2Straight.

Žehličky na vlasy Remington můžete nakoupit například v eshopu Avontip - žehličky na vlasy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články