Žehličky na vlasy

nejlepší žehličky vlasů pro vás

  • nejširší nabídka žehliček
  • garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality
  • 100% záruka spokojenosti
  • dopravné zdarma
  • expresní doručení

Doporučení výrobci žehliček na vlasy

Kvalitní žehličky na vlasy, včetně kosmetické péče o vlasy, můžete zakoupit bezpečně na internetu. Mnohé eshopy mají výrazně nižší ceny, než jsou obvyklé v kamenných obchodech.

REMINGTON

Momentálně se společnost REMINGTON umísťuje na předních příčkách mezi výrobci v oblasti profesionální péče o vlasy, holení a zastřihování. Výrobky jsou inspirovány posledními styly a módními trendy. Jedním z výrobků této oblíbené a celosvětově známé společnosti je žehlička na vlasy Remington S 1051 z řady „Sleek and Curl“. Je to jen o vás a o kráse! Společnost Remington nabízí efektivní a snadno použitelné výrobky, které jsou připraveny k použití kdekoliv - doma nebo na cestách. Navíc si můžete vybrat ze škály výrobků specificky navržených pro různé oblasti a potřeby.

MÜSTER & DIKSON

MÜSTER & DIKSON je opravdu pojem ve svém poli působnosti. Je dynamickou společností, která se již 40 let stará o vlasový design. Poskytuje komplexní servis a produkuje řadu výrobků té nejlepší kvality. Tato společnost je situována v Itálii, kde docílila velikých úspěchů u místních klientů a poté prorazila na celosvětový trh. Na mezinárodním poli je již uzávanou značkou a působí v 70 zemích.

VIDAL SASSON

VIDAL SASSON vytvořil standard pro profesionály a výrobky této značky se spolehlivě osvědčují v kadeřnických salonech. Přístroje jsou vyráběny na iontové, keramické i pozlacené technologii. Vidal Sassoon nabízí nejnovější a nejlepší designy pro profesionální úpravu vlasů nejen v kadeřnictví, ale také v klidu vašeho domova. Znalce módy zachvátil nový vzhled a hvězdné provedení těchto výrobků. Pokud chcete mít vlasy krásné jako z kadeřnického salonu, máte tu možnost právě nyní vlastníma rukama a s pomocí profesionálních výrobků firmy Vidal Sassoon. Za více než 30 let existence se jméno Vidal Sassoon začalo spojovat se státy, které jsou známé svými uměleckými salony účesů. Každý výrobek v naší řadě je speciálně navržen ke každodennímu užívání. Stylingové proudkty firmy Vidal Sassoon vyzdvihují unikátní krásu vašich vlasů.

REVLON

REVLON je lídrem světové kosmetiky. Vede veliké množství obchodů s kosmetickými značkami. Vize společnosti spočívá v péči o krásu, vzrušeně a inovativně skrze kvalitní a zároveň cenově dostupné výrobky. Management společnosti Revlon efektivně kombinuje kreativitu kosmetické a módní společnosti s marketingem zaměřujícím se na přání zákazníků. Revlon je jednou z nejuznávanějších komplexních značek přípravků pro krásu na světě, kdy kombinuje inovaci s dokonalostí. Žehličky na vlasy a horkovzdušné kulmy s ochranou vlasů - unikátní kombinace teflonové a keramické vrstvy (nepřilnavý, šetrný povrch a rovnoměrně rozprostřené teplo) a iontová úprava vlasů.

Levné žehličky mohou značně poškodit vaše vlasy. Doporučujeme volit modely žehliček od známých výrobců, u kterých je zaručena kvalita, funkčnost a dlouhá životnost.